Kárhozottak krónikája
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kárhozottak krónikája

Amszterdam...kicsit másképp...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 NG- 52-58 jelzésű raktár

Go down 
SzerzőÜzenet
Shet
Damned
Damned
Shet


Álnevek Álnevek : Duncan Bronn
Faj Faj : Vámpír
Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 6
Join date Join date : 2012. May. 06.

NG- 52-58 jelzésű raktár Empty
TémanyitásTárgy: NG- 52-58 jelzésű raktár   NG- 52-58 jelzésű raktár EmptySzomb. Május 19, 2012 12:15 pm

Egy raktárhelyiség, tele ládákkal, porral és patkányokkal.

Cornelis

Hogy mi dolgom van itt ma? Ez egyszerű, egy szállítmányt várok egy régi barátomtól, és megbeszéltük hogy itt fogunk találkozni, méghozzá ma éjjel, pontosan egykor. Éjfél múlt 45 perccel, szóval éppen időben érkeztem. Egy fekete nadrág, egy ing és hosszú kabát. Hajam kivételesen lófarokba fogtam össze, és egy hosszú két élű tőr van nálam, más fegyver nincs. Meg tudom védeni magam, hacsak nem egy hadsereg jön ellenem, és ezüst szálú háló, azt nehezen viselném, bár ártani nem ártana. A fémet nehezebben tudom szétszedni, tovább tart, és az idő nem nekem dolgozik. Leülök az egyik sarokban lévő ládakupac tetejére, és csendesen várakozom, a vámpírokra jellemző gyönyörű mozdulatlanságba dermedve.
Vissza az elejére Go down
 
NG- 52-58 jelzésű raktár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak krónikája :: Amsterdam - The city of parties, lights and drugs :: Külváros :: Kikötő , raktárépületek-
Ugrás: