Kárhozottak krónikája
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kárhozottak krónikája

Amszterdam...kicsit másképp...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Night Club

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Shet
Damned
Damned
Shet


Álnevek Álnevek : Duncan Bronn
Faj Faj : Vámpír
Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 6
Join date Join date : 2012. May. 06.

Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Night Club   Night Club EmptyHétf. Május 07, 2012 9:50 pm

Sofie

Tulajdonképpen elmondhatom magamról, hogy úgy jöttem be, hogy szinte senki sem látott, és nem is érzékelt. Hogy miért? Mert vámpír vagyok, méghozzá nem is akármilyen, ősöregnek számítok már, így erősnek is. Hihetetlen számomra a tény, hogy mindél öregebb leszek, annál szebb és erősebb, de nem bánom, mindig is hiú voltam a külsőmre. Most is, kényelmes fekete bársonynadrágot viselek, amit széles öv fog össze, keskeny csípőmön, és egy fekete inget, másra nincs szükségem. A nadrágom szárát egy féltérdig érő velúros csizmába bújtattam mikor fleébredtem. Lehet hogy kicsit piperkőc darab, de szörnyű mód kényelmes, és ez, mindennél fontosabb. Telepedek az egyik kieső asztalhoz, azon ritka éjszakák egyike ez, amit nem a saját báromban töltök. Rendelek egy üveg gint, és mikor ki hozza nekem a pincérnő, látom hogy rémülten mér végig, de én csak enyhén mosolygok, elrejtem a fogaimat.
- Ne aggódjon, nem eszek embert - jegyzem meg, mikor leteszi elém az italt. Riadtan biccent, de már nem érdekel, elmegy én pedig kitöltök magamnak egy pohárkával, mert a hölgy volt olyan kedves hogy egy egész üveget hozott nekem. Hm, figyelmes... nagyon figyelmes. Hátradőlök, és hallgatom az éjszaka zajait, és az üvöltő zenét, de még azon túl is érzem, hogy nem vagyok egyedüli vámpír ma a bárban. Mentálisan kinyúlok, megpróbálom letapogatni ki lehet az, remélem észrevesz és megtalál, mert én innen meg nem mozdulok.
Vissza az elejére Go down
Sofie
Damned
Damned
Sofie


Álnevek Álnevek : Rebecca; Eva
Faj Faj : Vámpír
Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 11
Join date Join date : 2012. Apr. 30.
Age Age : 1053
Tartózkodási hely Tartózkodási hely : ... mögötted!

Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club EmptyKedd Május 08, 2012 10:19 am

@Shet.


A folyóparton történt incidens után úgy döntöttem, hogy betérek egy italra, s majd a bárban eldöntöm, hogy alkoholra, vagy vérre van nagyobb szűkségem. A vadászlány, akit megismertem elég szemtelen volt, nem is értem, hogy miként merte megengedni magának a hangnemet, ahogyan hozzámszólt - ott helyben széttéphettem volna, hisz én nem vagyok Drake-hez hasonló, puhány vámpír.
"Night Club" - már a neve is hívógatóan cseng számomra, hisz ide járnak az olyan ostoba fiatalok, akik később a vacsorámat képezik. Leültem a pulthoz, és rendeltem egy Bloody Marty-t - írónikus, hisz akkoriban én zavartam meg a szerencsétlen királynő fejét; sajnos, rengeteget unatkoztam, ezért szűkségem volt egy kis szórakozásra.
Egy fiatal, mellesleg nagyon dögös pincér készítette el a koktélomat - ma biztosan nem megyek egyedül haza; lefekszem vele, majd lecsapolom - ez az élet, nemde? Kacéran rákacsintottam, mire ő elkezdett fecsegni; csak az időmet vesztegettem azzal, hogy felfigyeltem rá; gyorsan kikaptam a kezéből az italt, és elindultam a bár sarkába eső zúg felé. Már félúton voltam, amikor megéreztem, hogy nem vagyok egyedül: van még itt egy hozzám hasonló. Habár, nem vagyok barátságos típus, a fajtársaimmal mégis kivételt szoktam tenni, főleg, amióta a vadászok így megszaporodtak. A tömeg közül azonnal kiszúrtam a fickót: fekete ruhában volt, vagyis az öltözéke biztosan nem sokban különbözött attól, amit általában hordani szokott. Bátran leültem mellé, és pár percig szó nélkül bámultam - lehet, hogy ez kissé megzavarta őt, de én múlatságosnak tartottam.
- Sofie vagyok! - böktem ki határozottan; bár, először vaciláltam, hogy valamelyik álnevem, vagy az igazit mondjam-e, de végül maradtam az eredetinél, az amúgyis jobban hangzik, mint a többi. Széles mosolyt villantottam, majd felemeltem a poharamat, hogy koccinthassunk.


Vissza az elejére Go down
http://barbisays.tumblr.com/
Shet
Damned
Damned
Shet


Álnevek Álnevek : Duncan Bronn
Faj Faj : Vámpír
Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 6
Join date Join date : 2012. May. 06.

Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club EmptyCsüt. Május 10, 2012 1:21 am

Sofie

Mennyi ember, és mind semmi, nem is tudják magukról, hogy mennyi lehetőség van bennük főleg a mi számunkra, a vámpírok számára. Elgondolkodva öntök egy pohárka gint, és előreesik a hajam a vállam mögül, de nem tűröm vissza , elég piperkőc megjelenésem van így is, minek tagadjam hogy az vagyok? Szörnyűségesen hiú a megjelenésre, és tudom hogy nekem jól áll. Harcos voltam amikor megállt a hajam a növekedésben, azóta egy centit sem nőtt, és nem is vágtam le belőle soha. Körbeforgatom a pohárkámban az italt, és kékes zöld, de inkább zöld szemeimmel a tömeget pásztázom, majd mikor felém közeledik egy lányt, alaposan megnézem, őt éreztem hát, ő a másik vámpír. Hm, elég idős, valószínűleg öregebb nálam.
- Én Shet vagyok - mutatkozok be én is, hiszen így illendő, és amikor én fiatal voltam, még fontos volt az udvariasság is. Kinyújtóztatom a lábam, és bokánál keresztbe teszem, kényelmes testhelyzet, de még mindig át tudok kapcsolni harci üzemmódba, van fegyverem, bár korántsem annyi mint hajdanán, már nincs rá szükségem. Hadd harcoljanak a fiatalabbak, akiknek kell hogy kiéljék magukat.
- Mi szél hozott erre kedves Sofie? - kérdezem meg viszonylag udvariasan, de feleannyira sem érdekel mint amennyire mutatom, mégis, kell ez a fajta cseverészés, ez a fajta képmutatás, mert különben az egész faj nem állna szóba egymással.
Vissza az elejére Go down
Sofie
Damned
Damned
Sofie


Álnevek Álnevek : Rebecca; Eva
Faj Faj : Vámpír
Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 11
Join date Join date : 2012. Apr. 30.
Age Age : 1053
Tartózkodási hely Tartózkodási hely : ... mögötted!

Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club EmptySzomb. Május 12, 2012 8:54 am

- Unatkoztam! - válaszoltam tömören, és arrogánsan. Végülis, ez az igazság. Hiányzott már az izgalom. Mellesleg, nem félek a vadászoktól - ostobák gyülekezete, akik azt hiszik, hogy képesek végezni egy olyan csodálatos lénnyel, mint én. Lassan felmértem a férfit; biztosan olyan fajta vámpír, aki a sötétségbe menekül, pedig, kiélvezhetné, hogy a napsugár kényeszteti.
- És téged, kedves Shet? - kérdeztem, nevetve. Biztos vagyok benne, hogy tudja, hová érkezett. A vadászok paradicsoma ez a hely, de úgy látom, őt sem rettenti ez el. Engem sem zavarnak a vadászok, könnyű szerrel végzek velük ... nem árt nekem sem a fa, sem az ezüst.
Kiittam a poharam tartalmát, majd elővettem két tasak vért a táskámból. A nyilvánosságtól sem félek, ha kell, itt helyben lemészárolok mindenkit, sőt, a vadászok szeme láttára is. Miért féljek, ha még a félelem is fél tőlem?
Nem igazán szeretem a csomagolt vért, de most ez is megteszi. Leharaptam a kupakot, majd töltöttem az üres pohárba.
- Kérsz? - felkaptam a fejem, és elnevettem magam. Valójában, arra vártam, hogy meglepődjön, de nem ez történt. Ezek szerint erős, és képes ellenállni. Ez kedvemre van! Az egyik lábamat az ölébe nyomtam, és elmosolyodtam. Nem találom vonzónak, de legalább nem vagyok egyedül. Vajon lenne kedve végezni az összes átkozott vadásszal?
Vissza az elejére Go down
http://barbisays.tumblr.com/
Shet
Damned
Damned
Shet


Álnevek Álnevek : Duncan Bronn
Faj Faj : Vámpír
Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 6
Join date Join date : 2012. May. 06.

Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club EmptySzomb. Május 19, 2012 4:56 am

Vámpíros mosolyra húzom a szám, kivillantva gonosz és hegyes fogacskáim. Unatkozás, hát hogy lehet ebben az izgalmas világban unatkozni, ahol az utcára nem tudsz úgy kimenni hogy ne ess pofára egy csapatnyi vadászban? Mindenesetre nem kommentálom a megjegyzést úgy ahogy tenném, inkább ismét egy szalonképes félmondatot dobok be. Vagyis tőlem ez még annak számít.
- Hogy tud egy ilyen szép vámpírlady unatkozni? Nincsen alaki elszórakoztasson? - mosolygok, mintha nagyon is rendben lenne minden, de mindketten tudjuk mi az igazság. Össze kell tartania a fajnak ha nem akarunk a vadászok zsákmányaként kikötni. Így néha még az olyan vámpírok is szóba állnak, akik nem igen ismerik egymást, vagy csak nagyon régóta nincsenek beszélő viszonyban, amelyik szimpibb.

- Vacsora után nézek, és itt mindig akad pár csinos vadász kisasszonyka - jegyzem meg, mert azért valamiből nekünk is élnünk kell, és én személy szerint szeretem ha egy csinos vadász az. Mindegy hogy férfi vagy nő, ha elég csinos... úgysem szexre megy a játék, nekem csak a vérük kell, és hogy lássam őket meghalni a karjaimban. Megfizethetetlen a pillanat, amikor látom magam visszatükröződni a szemükben, a vérükkel az ajkamon és tudatosul bennük hogy én vagyok az utolsó dolog amit ebben a szánalmas kis életükben látnak. Gyönyörűek mind a halál mezsgyéjén, mintha ez a pillanat direkt megszépítené a vonásaikat... De lehet hogy ehhez csak én vagyok túl költői.

Figyelem hogy a társam, Sofie kiissza a poharát és zacskózott vért vesz elő, és leharapja a kupakot. Vérszag tölti meg az orrom, de lecsendesítem az ösztönt, és csak halványan elmosolyodom a kérdésre.
- Nem köszönöm. Én az igazira szavazok - teszem hozzá, és felvonom az egyik szépen ívelt szemöldököm, mikor a lábát az ölembe nyomja. Nincs kifogásom ellene, de most mégis egy gyerekes megmozdulással intézem el, kezem az asztal alá csusszan és megcsiklandozza a talpát. Nem terveztem hogy bárkivel is megosszam az ágyam ma éjjel.

Vissza az elejére Go down
Sofie
Damned
Damned
Sofie


Álnevek Álnevek : Rebecca; Eva
Faj Faj : Vámpír
Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 11
Join date Join date : 2012. Apr. 30.
Age Age : 1053
Tartózkodási hely Tartózkodási hely : ... mögötted!

Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club EmptyVas. Május 20, 2012 12:21 am

- Könnyen ... tudod, kedves Shet, azt hittem, hogy csak a tapasztalt, és erős vadászokat engedik ki a nyílt terepre, de nemrég találkoztam egy szerencsétlen, és óvatlan vadásszal. Megsúgom, hogy még a fegyvere sem volt kéznél ... - feleltem nevetve. Végülis, milyen vadász az, aki a fegyvere nélkül indul el? Szét is téphettem volna, ha nem lennék ilyen kis aranyos. Azt hittem Amsterdam sokkal félelmetesebb a fajom számára, de ezek szerint a vadászok csak a levegőbe beszélnek. Ráadásul, még akkor sem félnék tőlük, ha erősebbek lennének, és el tudnának kapni engem. Miért féljek, ha a félelem maga is fél TŐLEM?
- Hmm ..., ez valóban nem az igazi! - kaptam fel a fejem. A tasakos vér még unalmasabb, mint ez a város. Friss-, és forró vérre van szűkségem. Ez olyan, mint a mirelit kaja. Már csak az erőszak miatt is érdemes vadászni. Az érzés, amikor elveszem egy szerencsétlen halandó életét felér egy orgazmussal.
Shet udvariasan eltávolította a lábamat, amit az imént az ölébe dobtam. Ezek szerint ő is félreérthtte a dolgot, mint ahogy azt más is tenné. Nem áll szándékomban kikezdeni vele, sőt, azt hiszem mással sem. Van, aki annyira hülye, hogy belémszeret, mások pedig csak úgy elvannak, de nekem nincs szűkségem férfiakra, hisz nélkülük is jól megvagyok. Viszont, egy társ, aki legalább annyira őrült, mint én, jól jönne. Ha alaposan átgondolom, ketten többre megyünk; együtt nem csak összezavarnánk, hanem ki is végeznénk az összes vadászt. Miért éljenek az átkozottak, ha én élhetek helyettük is?
- Mit szólsz hozzá? - kérdeztem felpörögve, miközben a tőlünk nem messze tanyázó lányra mutattam. Biztos vannak olyan fajtársaim, akik az egészet nevetségesnek találják, meg olyanok is, akik szerint ez túl morbid, de szerintem nagyon izgalmas. Szigorúan intettem a lánynak, hogy jöjjön közelebb, mire ő riadtan elindult felénk. Annyira szánalmasan bámult minket, hogy legszívesebben letéptem volna az ócska kis fejét, de először inkább kihasználom. Utasítottam, hogy foglaljon helyet, és próbáljon hallgatni. Mindezt annyira kedvesen mondtam, amennyire csak lehetett - szóval, amennyire tőlem ez lehetséges.
A lány remegett, de mégis szótlanul ült a kanapén. Shet arcán halvány mosoly jelent meg, ezek szerint neki is kedvére van a dolog, de szeretném én kapni az első falatot. Kilöktem a fogaimat, és gyors mozdulattal a lány nyakába haragtam. A hosszú haja eltakarta a nyakán lecsorduló vért, így, ha akarná sem tudná észrevenni senki, hogy mi történik épp. Nem sikított, még csak nem is ellenkezett. Az ilyet szeretem a legjobban: - a védtelen, és gyönge áldozatokat. Tartson bárki morbidnak, de már szokásommá vált, hogy "vallatni" kezdem az áldozatot. Először rákérdeztem a nevére, ő pedig nem habozott, rögtön válaszolt: Cassie. Kicsit csalódtam a neve hallatán, azt hittem, hogy legalább a neve jobb, mint a szánalmas kis élete. - Mondd csak, Cassie ..., van valami bűn, amit szívesen meggyónnál az úrnak? - böktem Shetre a faggatás közben. A lány zokogni kezdett, majd szégyenkezve elkezdte a mondókáját. Azt hiszem rátaláltam a tökéletes vacsorára: - akit kedvemre kínozhatok, és megalázhatok.
Vissza az elejére Go down
http://barbisays.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club Empty

Vissza az elejére Go down
 
Night Club
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Desert Club - Cornelis & Adrian
» One Night Only
» Vampires Night

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak krónikája :: Amsterdam - The city of parties, lights and drugs :: Külváros :: Pubok, kocsmák-
Ugrás: